1 » 2 » 3 » 4 » Adapter Światłowodowy Pulsar Sc/apc-1Sm-K 25 Szt5
Pulsar SC/APC-1SM-KADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 szt
Pulsar SC/APC-1SM-KADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 szt

ADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM-K 25 szt

Dostępność: Dostępny w 24h

Koszt wysyłki: od 9,49 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 15,00 zł
Paczka pocztowa pobraniowa Pocztex48 - 14,00 zł
Kurier pobranie - 20,00 zł
Paczka pocztowa Pocztex48 - 9,49 zł
InPost Paczkomaty (przelew lub pobranie) - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 12932

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena brutto: 88,87 zł

Cena netto: 72,25 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Adapter światłowodowy Pulsar SC/APC-1SM-K przeznaczony jest do połączenia 2 włókien światłowodów jednomodowych (single-mode) zakończonych złączami SC/APC w adapterze keystone.  Takiego połączenia dokonuje się głównie pigtailami lub patchcordami światłowodowymi (optycznymi).
Element ten znajdzie zastosowanie w Teletechnicznych Obudowach Mieszkaniowych (TOM), które mają specjalnie wykonane otwory do ich montażu. Równie często stosowane są w przełącznicach (krosownicach) światłowodowych, patch panelach z gniazdami ze standardem keystone.

Specyfikacja techniczna:
 
  • adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode w module keystone
  • ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
  • mocowanie: mechanizm zatrzaskowy
  • pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
  • rodzaj złącza: SC/APC (pojedyncze) - - - SC/APC (pojedyncze)
  • rodzaj światłowodu: single-mode
  • waga: 0,005 kg
alt
W zestawie:
 
  • adapter światłowodowy Pulsar SC/APC-1SM-K - 25 szt.
  • śruby i nakrętki montażowe.
Pozostałe produkty z kategorii
TULEJKA DYSTANSOWA ROPAM DLSP-1-10M-01
TULEJKA DYSTANSOWA ROPAM DLSP-1-10M-010,62 zł brutto0,50 zł netto
KOMPLET ŚRUB M6 PULSAR RAS4
KOMPLET ŚRUB M6 PULSAR RAS48,57 zł brutto6,97 zł netto