1 » 2 » 3 » 4 » Adapter Światłowodowy Pulsar Sc/apc-1Sm 50 Szt5
Pulsar SC/APC-1SMADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM 50 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM 50 szt
Pulsar SC/APC-1SMADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM 50 sztADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM 50 szt

ADAPTER ŚWIATŁOWODOWY PULSAR SC/APC-1SM 50 szt

Dostępność: Dostępny w 24h

Koszt wysyłki: od 9,49 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 15,00 zł
Paczka pocztowa pobraniowa Pocztex48 - 14,00 zł
Kurier pobranie - 20,00 zł
Paczka pocztowa Pocztex48 - 9,49 zł
InPost Paczkomaty (przelew lub pobranie) - 15,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł

Numer katalogowy: 12931

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 12 miesięcy

Cena brutto: 135,92 zł

Cena netto: 110,50 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Adapter światłowodowy Pulsar SC/APC-1SM przeznaczony jest do połączenia 2 włókien światłowodów jednomodowych (single-mode) zakończonych złączami SC/APC.  Takiego połączenia dokonuje się głównie pigtailami lub patchcordami światłowodowymi (optycznymi).
Element ten znajdzie zastosowanie w Teletechnicznych Obudowach Mieszkaniowych (TOM), które mają specjalnie wykonane otwory do ich montażu. Równie często stosowane są w przełącznicach (krosownicach) światłowodowych, ramkach do szaf RACK.

Specyfikacja techniczna:
 
  • adapter do złącz pojedynczych SC/APC single-mode
  • ferulla ceramiczna (czoło ferruli spolerowane pod kątem 8 stopni)
  • mocowanie: mechanizm zatrzaskowy i połączenie śrubowe
  • pasuje do większości przełącznic, krosownic światłowodowych
  • montaż na 2 sposoby:
    • na zatrzask (szybki montaż)
    • połączenie śrubowe (śruby i nakrętki w zestawie)
  • rodzaj złącza: SC/APC (pojedyncze) - - - SC/APC (pojedyncze)
  • rodzaj światłowodu: single-mode
  • waga: 0,003 kg
alt
W zestawie:
 
  • adapter światłowodowy Pulsar SC/APC-1SM - 50 szt.
  • śruby i nakrętki montażowe.
Pozostałe produkty z kategorii
WSPORNIKI Z SZYNĄ TH35 PULSAR AWO269S 280mm
WSPORNIKI Z SZYNĄ TH35 PULSAR AWO269S 280mm32,41 zł brutto26,35 zł netto
KOMPLET ŚRUB M6 PULSAR RAS4
KOMPLET ŚRUB M6 PULSAR RAS48,57 zł brutto6,97 zł netto
SZYNA DO DIN2 PULSAR AWO620DIN 315mm
SZYNA DO DIN2 PULSAR AWO620DIN 315mm18,82 zł brutto15,30 zł netto
MIKROPRZEŁĄCZNIK ROPAM TAMPER
MIKROPRZEŁĄCZNIK ROPAM TAMPER4,92 zł brutto4,00 zł netto