Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona Główna » Monitoring » Zasilanie Do Cctv » Moduły Sfp » Moduł Sfp Pulsar Gbic-1015
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-101

Pulsar

Dostępność: Dostępność 24h.

Koszt wysyłki: od 9,00 zł

Numer katalogowy: 13219

Kod EAN: 5902135310298

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24 miesiące

Cena brutto: 56,46 zł

Cena netto: 45,90 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Moduł SFP Pulsar GBIC-101 przeznaczony jest do konwersji sygnału elektrycznego na sygnał optyczny. Dedykowany jest do transmisji po światłowodzie jednomodowym (SM) przy użyciu 2 włókien światłowodowych zakończonych złączem optycznym typu LC na odległość do 20 km.
Wbudowane 2 gniazda typu LC są z systemem blokady zatrzaskowej zabezpieczający przed przypadkowym wyciągnięciem złącza.

Moduł SFP posiada wbudowany układ diagnostyki cyfrowej DDM (Digital Diagnostics Monitoring), który pozwala użytkownikowi na monitorowanie podstawowych parametrów pracy modułu w czasie rzeczywistym - m.in.: napięcie zasilania, temperatura, moc optyczna sygnału emitowanego przez nadajnik i moc sygnału docierającego do odbiornika.

Specyfikacja techniczna:
 
  • typ światłowodu: jednomodowy (SM) – 8.3/125μm, 8.7/125μm, 9/125μm, 10/125μm
  • prędkość transmisji: 1,25Gb/s
  • zasięg transmisji: do 20km
  • typ złączy optycznych: 2xLC
  • długość fali Tx/Rx: 1310nm / 1310nm
  • moc Tx/Czułość Rx: -8...-3 / -22 dB
  • standardy i protokoły: IEEE 802.3z 1000Base-FX
  • wbudowany układ DDM (układ cyfrowej diagnostyki)
  • wbudowany system blokady zatrzaskowej złącz optycznych
  • dla poprawnej komunikacji z drugim urządzeniem należy użyć modułu GBIC-101
  • kompatybilny m.in. z urządzeniami TP-LINK. ULTIPOWER, czy też z urządzeniami CISCO; z urządzeniami producentów, którzy stosują zabezpieczenia ten moduł SFP nie będzie działał.
  • temperatura pracy: 0°C ... 70°C
  • wilgotność pracy: 0...85%
  • zasilanie: 3,3VDC (zasilanie z portu SFP)

W zestawie:
 
  • moduł SFP Pulsar GBIC-101 – 1 szt.
Pozostałe produkty z kategorii
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-105

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-105

53,32 zł brutto43,35 zł netto
szt. Do koszyka
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-106

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-106

77,37 zł brutto62,90 zł netto
szt. Do koszyka
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-102

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-102

56,46 zł brutto45,90 zł netto
szt. Do koszyka
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-103

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-103

53,32 zł brutto43,35 zł netto
szt. Do koszyka
MODUŁ SFP PULSAR GBIC-104

MODUŁ SFP PULSAR GBIC-104

77,37 zł brutto62,90 zł netto
szt. Do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji o ich zastosowaniu i sposobie modyfikacji, akceptacji plików cookie, można znaleźć w Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu