Wideodomofon i domofon - co je wyróżnia

Wideodomofon i Domofon – Co Musisz O Nich Wiedzieć

Domofon lub wideodomofon to dzisiaj podstawowy element zabezpieczenia domu. Umożliwia zdalne otwarcie furtki, bramy wjazdowej, a także podgląd osoby odwiedzającej.  Zazwyczaj montujemy go przy bramce, która jest oddalona od domu lub z niego niewidoczna, dlatego zyskujemy kontrolę nad tym, kto wejdzie na nasz teren. Na rynku jest duży wybór tego typu urządzeń, więc podjęcie decyzji o zakupie konkretnego modelu nie jest wcale takie proste.

Czytaj więcej »Wideodomofon i Domofon – Co Musisz O Nich Wiedzieć

Domofon Głośnomówiący, Jednorodzinny ORNO ELUVIO (OR-DOM-RE-914) – Test

Przedstawiam domofon głośnomówiący ORNO OR-DOM-RE-914, przeznaczony do montażu w domach jednorodzinnych. Obsługuje 2 wejścia, więc może sterować np. bramą i elektrozaczepem w furtce.
Panel zewnętrzny wyróżniają niewielkie wymiary, dlatego można go zamontować natynkowo – także na wąskich słupkach.

Ciekawy desing, prostota użytkowania, wysoka jakość wykonania.

Czytaj więcej »Domofon Głośnomówiący, Jednorodzinny ORNO ELUVIO (OR-DOM-RE-914) – Test

Czujnik Czadu – Staw Czoła Cichemu Zabójcy

Co roku straż pożarna informuje o wielu śmiertelnych ofiarach zaczadzenia. Równocześnie mówi się o tym, że czujnik czadu kosztuje kilkanaście złotych, a zapewnia stały monitoring. Jest to bardzo proste urządzenie, które wykrywa obecność tlenku węgla w pomieszczeniu, czego my nie jesteśmy w stanie zrobić. Czad jest substancją bez zapachu i koloru, atakuje po cichu i bezwzględnie. Czas reakcji w sytuacji zagrożenia jest zawsze kluczową sprawą, niezależnie od tego, czy wrogiem jest czad, ogień czy woda. Jak pokonać żywioły?

Czytaj więcej »Czujnik Czadu – Staw Czoła Cichemu Zabójcy

Domofon Jednorodzinny Z Czytnikiem Breloków Orno AVIOR RFID (OR-DOM-JA-928) – Test

Przedstawiam Wam test zestawu AVIOR RFID ORNO OR-DOM-JA-928/W. Jest to domofon jednorodzinny, niezwykle wygodny w użytkowaniu, ponieważ wyposażony w czytnik zbliżeniowy umożliwiający szybkie otwarcie furtki. Pomocny jest również przycisk funkcyjny na unifonie, dzięki któremu otworzysz bramę automatyczną.
Domofon jest bardzo prosty w montażu i obsłudze.

Czytaj więcej »Domofon Jednorodzinny Z Czytnikiem Breloków Orno AVIOR RFID (OR-DOM-JA-928) – Test