Ochrona mienia przez monitoring i system telewizji przemysłowej

Ochrona Mienia Poprzez Monitoring i System Telewizji Przemysłowej

Zapewnienie bezpieczeństwa miejscom – szczególnie tym najcenniejszym, jak dom, mieszkanie, miejsce pracy – to priorytet. Monitoring CCTV, a więc system kamer rozmieszczonych w taki sposób, by widoczny był każdy fragment obiektu, to chyba najlepszy sposób na stały podgląd w czasie rzeczywistym. Czujna kamera uchwyci i zarejestruje to, co niewidoczne dla ludzkiego oka. To również doskonały sposób na zapewnienie ochrony nieruchomościom podczas naszej nieobecności.

Rejestracja obrazu i dźwięku, podgląd w czasie rzeczywistym oraz łatwość przesyłania zapisanego materiału w formie cyfrowej to możliwości, jakie daje telewizja przemysłowa CCTV.

Czytaj więcej »Ochrona Mienia Poprzez Monitoring i System Telewizji Przemysłowej
Wideodomofon IP - Odkryj Jego Mocne Strony

Wideodomofon IP – Odkryj Jego Mocne Strony

Wideodomofon jest obecnie niezastąpionym elementem zabezpieczenia domu przed niekontrolowanym wtargnięciem. Jest niezwykle prosty w obsłudze i zapewnia wygodę w dostępie do posesji/obiektu – na monitorze uzyskujesz podgląd gościa i możesz mu otworzyć furtkę bez wychodzenia z domu. Dzięki dwukierunkowej komunikacji możesz też porozmawiać z odwiedzającym i upewnić się, czy jest uprawniony do wejścia.

Różne modele wideodomofonów oferują podgląd obrazu oraz zapis zdjęć i wideo, a także dostosowanie systemu do swoich potrzeb dzięki funkcjom dodatkowym. Obecnie najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem jest wideodomofon IP.

Czytaj więcej »Wideodomofon IP – Odkryj Jego Mocne Strony